MOBILNY TECHNIK SERWISU
Żory (PL)

OBOWIĄZKI

  • montaż, ustawianie i uruchamianie nowych maszyn i szkolenie klientów w ich obsłudze
  • naprawa i przegląd maszyn już pracujących
  • budowanie dobrych relacji z klientem

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: mechanik, elektryk, elektronik lub mechatronik
  • doświadczenie w obsłudze CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dyspozycyjność, operatywność i samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • samochód, tablet i telefon służbowy
  • systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: cv@felder.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Knowledge and skills